O Firmie


Biuro Podróży HOLIDAY TOUR 
Powstało 1 czerwca 2007 roku, z myślą o tych, dla których podróże są pasją. Oferta naszego biura skierowana jest do klientów indywidualnych oraz do klientów korporacyjnych.

Klientom indywidualnym.

Proponujemy szybka obsługę, oferty zgodne z potrzebami klienta, wysoką jakość obsługi. Oferujemy programy sprawdzonych i najlepszych touroperatorów (wyjazdy w Polsce i na całym świecie), ponadto sprzedajemy bilety lotnicze, bilety promowe, ubezpieczenie turystyczne. Staramy się stale poszerzać naszą ofertę, aby móc w pełni usatysfakcjonować naszych klientów.

Klientowi korporacyjnemu.

Proponujemy profesjonalne doradztwo, imprezy “szyte na miarę” potrzeb klienta, szybką obsługę. Oferujemy imprezy integracyjne i motywacyjne w Polsce i Europie, konferencje, wyjazdy służbowe w Europie, wyjazdy na targi branżowe w Europie, wyjazdy na wydarzenia sportowe w Europie, bilety lotnicze, bilety promowe, ubezpieczenia turystyczne. Naszym priorytetem jest profesjonalna obsługa, zadowolenie klienta oraz spełnianie jego oczekiwań.

Potwierdzeniem naszej działalności są:

  • Zaświadczenie o wpisie do rejestru Organizatorów turystyki i Pośredników Turystycznych województwa mazowieckiego nr: 994
  • Certyfikat gwarancji ubezpieczeniowej nr M 140739.

Zapraszamy!!! Podróżuj z nami!!!