Wędkarstwo

„Boren to typowe jezioro polodowcowe, jest ono połączone kanałem z drugim największym jeziorem Szwecji Vattern. Nasza baza wędkarska to funkcjonalny, ale przytulny drewniany szwedzki domek. Dom składa się z trzech oddzielnych mieszkań.

  1. Pierwsze z nich to kwatera dla czterech osób na parterze z zadaszoną werandą, wewnątrz salonik, ława, dwa piętrowe łóżka, kompleksowo wyposażona kuchnia, stół z krzesłami do konsumpcji, TV-szwedzkie, osobne WC, osobny prysznic, klima-inwerter.
  2. Drugie mieszkanie na piętrze dla pięciu osób, podobny standard, kompleksowo wyposażona kuchnia, pięć parterowych łóżek, salonik, ława, kanapa, stół z krzesłami do konsumpcji, TV-szwedzka, osobny prysznic, osobne WC, klimatyzator-inwerter.
  3. I trzecie samodzielne mieszkanko to jedna sypialnia z dwoma parterowymi pojedynczymi łóżkami, kuchnia, stół z krzesłami do konsumpcji, WC z prysznicem i przedpokój.

Cały budynek solidnie wykończony z wodociągiem, ciepła i zimna woda, kanalizacja, wi-fi darmowe. Bezpośrednio przy domku znajduje się tzw. letnia kuchnia z obszernym podwójnym zlewem i blatem ze stali nierdzewnej, gdzie można sprawiać złowione ryby do konsumpcji, zachowując przy tym czystość i porządek.

Na miejscu istnieje możliwość dokupienia podstawowego sprzętu wędkarskiego, przynęt sprawdzonych w j. Boren, w cenach polskich. Obok domu usytuowany jest duży stacjonarny grill. Nasze auta parkujemy bezpośrednio przy budynku. Do przystani, gdzie cumują tylko nasze łodzie, jest około 70 metrów. Odległość do stacji benzynowej (bezobsługowa na kartę kredytową/wypukłą) to około 500m. Odległość do centrum Borensberga (sklepy) to około 800m. Baza posiada swoje własne zaplecze techniczne.

Ceny oraz terminy na zapytanie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY”